Працивилизации

Атланти. Лемурійці. Люди – гіганти.


ПРО ЛЮДЕЙ – ГІГАНТІВ, ЛЕМУРІЙЦІВ, АТЛАНТІВ

  • Міфологія
  • Археологи та антропологи
  • Олена Блаватська
  • Микола Реріх
  • Друнвало Мельхіседек
  • Олена Реріх

МІФОЛОГІЯ

У міфології всіх п’яти континентів містяться згадки про цивілізацію велетнів, яка колись панувала Землі.

На думку стародавніх єгиптян, їхня перша династія походить від раси гігантів, що припливли морем, навчили їх медицині та мистецтву будівництва пірамід.

У грецькій міфології велетні народилися на Землі з крові Урана. Найбільш уславленим з них був Антей, який вважався невразливим через те, що не втрачав контакту зі своєю матір’ю Геєю. Вбити його можна було, тільки відірвавши від землі, і зробити цей подвиг вдалося лише Гераклові.

Водночас велетні та боги у греків є спорідненими поняттями. Так, титан Прометей навчив людей користуватися вогнем, а циклопи навчили їх металургії.

У своїй «Природничій історії» римлянин Пліній розповідає, що після обвалення пагорба знайшов скелет велетня, зріст якого становив майже 20 метрів і якого він назвав Оріоном. Вчений філософ Філострат повідомляв, що знайшов у Ефіопії поховання з людським скелетом, довжина якого складала 16 метрів.

Тайці вважають, що первісні люди були величезного росту. Скандинави вважали, що перші істоти, що жили після Створення світу, були високими, як гори. Частина цих велетнів жила на заході, на розташованому неподалік узбережжя острові, який вони назвали Туле.

Історик Сьєса де Леон, який жив у XVI столітті, говорив про нашестя велетнів, про яке згадували жителі острова Святої Єлени. Якщо вірити легенді, вони прибули на кораблях і за одну ніч збудували храм в Тіуанако.

У давньоіндійській «Рамаяні» йдеться про велетнів, які протистояли Рамі. Один із них, мавпоподібний велетень Хануман, виступив проти своїх побратимів на боці людей.

Історія тольтеків розповідає про те, що за старих часів їх землі були населені велетнями, які майже повністю зникли після руйнівних землетрусів, що прокотилися по Землі.

АРХЕОЛОГИ ТА АНТРОПОЛОГИ

Археологічні знахідки різних років, знайдені в усьому світі, підтверджують той факт, що на Землі в давнину жили люди-гіганти.

Існують свідчення про знахідки останків велетнів практично в кожній частині світу: Мексиці, Перу, Тунісі, Пенсільванії, Техасі, Філіппінах, Сирії, Марокко, Австралії, Іспанії, Грузії, Південно-Східної Азії, на островах Океанії.

У 1964 році в Еквадорі були знайдені останки, схожі на людські. Частину з них забрав Клаус Дона — куратор Арт експозиції будинку Габсбургів, Австрія. Експерти підтвердили, що кістки можуть належати лише людині. Вік останків — більше 10 тисяч років. У Болівії Клаус Дона зробив ще одне дивне відкриття — поховання людей зростом близько 2 метрів 80 см, у яких незвичайні — подовжені черепа.

У 2008 році, неподалік міста Боржомі, в Харагаульському заповіднику, грузинськими археологами було знайдено скелет триметрового гіганта. Знайдений череп у 3 рази більший за череп звичайної людини.

Останки гігантських людей було знайдено в Австралії, де антропологи знайшли скам’янілий корінний зуб заввишки 67 і завширшки 42 міліметри. Власник зуба мав мати зріст близько 7,5 метрів та вагу 370 кілограмів. Вуглеводневий аналіз визначив вік знахідки – 9 мільйонів років.

У Китаї знайдено фрагменти щелеп людей, зростання яких становило від 3 до 3,5 метрів, а вага 300 кілограмів.

У Південній Африці на алмазних розробках було виявлено фрагмент величезного черепа заввишки 45 сантиметрів. Антропологи визначили вік черепа – близько 9 млн. років.

У Сахарі в районі Гоберо виявлено поховання кам’яного віку. Вік останків становить близько 5000 років. У 2005-2006 роках в регіоні було знайдено близько 200 поховань двох культур — кіфійської та тенеріанської. Кіфійці проживали на цій території 8-10 тисяч років тому. Вони відрізнялися високим зростом, що перевищував 2 метри.

Багато гігантських скам’янілих кісток було виявлено в одній з гірських долин Туреччини. Скам’яніла кістка ноги людини має довжину 120 сантиметрів, судячи з цього розміру, зріст людини становив близько 5 метрів.

Легенди свідчать, що колосальні статуї острова Пасхи заввишки понад 20 метрів і вагою близько 50 тонн збудувала раса «майстрів, що впали з неба». Дослідники вважають, що острів Пасхи є вцілілим геологічним залишком континенту My, що означає «Батьківщина Мати» — легендарного континенту, який затонув у Тихому океані приблизно 25 тисяч років тому.

Американський дослідник Джеймс Черчвард, який вивчав стародавні кам’яні таблички, знайдені в монастирі Тібета, висунув теорію у тому, що жителі континенту Му використовували технології, які набагато перевершують сучасні, зокрема і антигравітацію, що дозволяла їм переміщати великі об’єкти і споруджувати колосальні споруди.

Норвезький мандрівник Тур Хейєрдал, який багато років вивчав гігантські статуї на острові Пасхи, вважав, що їх спорудили «довговухі» — народ континенту My, щоб захистити сушу від води. На острові збереглися також таблички «ронго-ронго», на яких записані відомості про життя людей на континенті My.

Земля Му була захищена від холодних вітрів, що дули з Антарктиди, високими горами. Вони й досі видно над водами Тихого океану. Це острови: Фіджі, Тонга, Нікафоу, Самоа, Мангаїа, Таїті, Маркізські та острів Пасхи з гігантськими кам’яними фігурами.

Останні з мешканців My – тасадаї. Вони живуть на південному острові ФіліппінМінданао і ведуть примітивний спосіб життя. Філіппінці вважають себе нащадками вихідців з My та впевнені, що хілери – хірурги, проводячи операції без знеболювання, використовують знання муанців.

Бля острова Темвен, на південний схід від острова Понпеї в однойменному штаті у Федеративних Штатах Мікронезії, розташований Нан-Мадол — рукотворний архіпелаг з 92 острівців, загальною площею 79 гектарів. Острівці зв’язані між собою системою рукотворних каналів. Цей незвичайний комплекс базальтових монолітів та коралових блоків, пов’язаних системою штучних каналів, отримав назву «Тихоокеанська Венеція».

Кому тільки не приписують будівництво Нан-Мадола: то прибульцям з космосу, то расі гігантів із загиблого континенту Лемурія. Легенди свідчать, що творцями Нан-Мадола були два бога-царя — Олосопе та Олосіпі, які прибули на човнах із заходу.

На півострові Юкатан, в Ушмалі, стоїть храм народу Майя, на якому зберігся напис:

«Ця будівля збудована на згадку про My — Земель Заходу, місця народження наших священних містерій».

Малюнки на каменях Ікі, виявлені в Перу, показують, що люди жили з динозаврами. Вчені вважають, що динозаври зникли понад 100 млн. років тому.

Порівнюючи ці малюнки на каменях, можна виявити дивовижний факт: людина і динозавр мають приблизно схожі пропорції.

Можливо, люди, які мешкали під час динозаврів, були гігантами. Малюнок мавпи на одному з каменів Ікі ідентичний малюнку в пустелі Наска.

ОЛЕНА БЛАВАТСЬКА

Теософ, письменниця та мандрівниця Олена Блаватська сформувала класифікацію земних цивілізацій, що існували, — Корінних Рас:

I корінна раса була «ефірною» — ангелоподібні люди.

II корінна раса жила в Гіпербореї — привидоподібні люди.

III корінна раса — лемурійці, жили в Лемурії.

IV корінна раса — атланти населяли Атлантиду.

V раса — арійці (МИ).

На фото: Королева Єлизавета розглядає великий скелет із Кентуккі

Відповідно до «Таємної доктрини» Блаватської, шоста раса на Землі з’явиться у XXVIII столітті.

У книзі «Таємна доктрина» Олена Блаватська пише:

«жителі Лемурії були «корінною расою» людства. Лемурійці мали зріст 10-20 метрів. Усі основні досягнення земних технологій походять від них. Свої знання вони залишали на «золотих пластинах», прихованих донині у схованках. Лемурійська цивілізація проіснувала багато мільйонів років і зникла 2-3 мільйони років тому.

Раса Атлантів була також високорозвиненою расою, але меншою мірою, ніж лемурійці. Атланти мали зріст 5 — 6 метрів, зовні схожі з сучасними людьми. Основна частина атлантів загинула під час Всесвітнього потопу 850 тисяч років тому, але деякі групи атлантів дожили до періоду 12 тисяч років тому.

Раса Арійців виникла в надрах атлантичної цивілізації близько мільйона років тому. Арійцями називаються всі сучасні земляни. Ранні арійці мали зріст 3-4 метри, далі зріст зменшувався».

На думку ряду вчених та езотериків, Піраміди Єгипту, Великий Сфінкс, статуї острова Пасхи, статуї Баміана, Нан-Мадол та інші монументи давнини є творами Лемурійців та Атлантів.

Дослідники вважають, що цивілізація лемуро-атлантів була найрозвиненішою цивілізацією земної кулі. Вони мали літальні апарати, у яких могли залишати Землю. Індуїстський Гуру Сатья Саі Баба говорив, що ці літальні апарати рухалися силою мантр — спеціальних заклинань, які вимовляє людина, просунута в духовному житті, тобто для пересування літальних апаратів використовувалася психічна енергія.

Письменник, тибетський лама Лобсанг Рампа описує людей гігантського росту, що жили одночасно з атлантами, які були значно більшими за атлантів.

В Афганістані, поблизу міста Баміан, з давніх-давен височіли п’ять гігантських статуй Будди, будівництво яких було розпочато в III столітті до нашої ери правителем імперії Мауріїв — царем Ашока і тривало 200 років.

Найбільша Баміанська статуя Будди була заввишки 55 метрів. Друга статуя, вирізана так само, як і перша, у скелі, висотою близько 38 метрів, третя — 18 метрів, четверта — 7,5 метрів, п’ята статуя — трохи більша за зріст сучасної людини.

Статуї Будди Вайрочани та Будди Шакьямуні були варварськи зруйновані 2001 року афганськими талібами. З 2003 року Баміан охороняється ЮНЕСКО. В одному зі скельних монастирів у 2009 році знайдено найдавніші у світі розписи масляною фарбою та виявлені фрагменти статуї лежачого Будди завдовжки 18-19 метрів.

МИКОЛА РЕРІХ

Вчений, художник, філософ-містик Микола Реріх писав про Баміанські статуї:

«Ці п’ять фігур належать до створення рук Посвячених четвертої раси, які після потоплення їхнього материка знайшли притулок у твердинях і на вершинах Центрально-Азійського гірського ланцюга. Ці постаті є ілюстрацією вчення про поступову еволюцію Рас».

ДРУНВАЛО МЕЛЬХІСЕДЕК

Вчений та езотерик, Друнвало Мельхіседек у книзі «Стародавня таємниця квітки життя» пише про прибульців із паралельних світів на землі Стародавнього Єгипту. Він описує зріст людей різних просторових вимірів:

1,5 — 2 метри — зріст людей третього (нашого) виміру,

3,6 – 4,5 метра – четвертого виміру,

10,6 метра — п’ятого виміру,

18 метрів – шостого виміру,

26 – 28 метрів – сьомого виміру.

Друнвало Мельхіседек пише, що єгипетський фараон Ехнатон не був землянином, він походив із зіркової системи Сіріуса, його зріст становив 4,5 метри. Дружина ЕхнатонаНефертіті була зростом близько 3,5 метрів. Вони були людьми четвертого виміру.

На Сході є дуже докладний опис Будди. З цього опису, який називається «32 великі ознаки тіла Будди», відомо, що Будда мав великий зріст, перетинки між пальцями рук, 40 зубів.

У анналах антропології є чимало знахідок, що доводять існування людей гігантського росту. У 1979 році в австралійських Блакитних горах місцеві жителі виявили на камені відбиток фрагмента гігантської стопи з п’ятьма пальцями, кожен з яких мав ширину 17 см. Розрахунки показали, що довжина всієї стопи мала дорівнювати 60 см, і належала вона як мінімум шестиметрового зросту.

Про камені-слідовики (так їх прийнято називати в науковому світі) складені легенди. Згідно з буддистськими і християнськими легендами, сліди на каменях залишені Буддою, Христом, Дівою Марією, Іллею Пророком, які або спускалися з небес, або підносилися, і каміння плавилося під їхніми ногами.

Камені зі слідами оповиті легендами та переказами. Геродот, який зробив подорож у землі Скіфів, у четвертому томі своїх «Історій» писав, що на скелі в долині річки Тирас (давня назва Дністра) місцеві жителі показали йому «одну дивину» — майже метровий відбиток ступні Геракла.

Багато легенд світу оповідають про гігантів, велетнів, титанів, у всіх древніх письмових джерелах: Біблія, Авеста, Веди, Едда, китайські та тибетські хроніки, йдеться про людей — велетнів. І підтвердженням цього є відбитки ступнів людей-гігантів, які за старих часів населяли нашу Планету.

Чому зникли на Землі люди – гіганти? Які причини загибелі Атлантиди? Про це писали: тибетський Лама Лобсанг Рампа в «Хроніках Акаші», теософ Олена Блаватська в «Таємній Доктрині», провидець Мішель Нострадамус, філософ і езотерик Олена Реріх, філософ – містик Микола Реріх та багато інших вчених .

ОЛЕНА РЕРІХ

Олена Реріх у книзі «Агні-Йога» писала:

«На жаль, теперішній час відповідає останньому часу Атлантиди. Ті ж лжепророки, ті ж війни, ті ж зради та духовне здичавіння. Зараз у нас пишаються крихтами цивілізації, також і Атланти вміли промчати над планетою Земля, щоб швидше обдурити один одного. Також осквернялися храми, і наука стала предметом спекуляції та розбрату. Те саме було в будівництві, не наважувалися будувати міцно. Також повставали проти Божественної Ієрархії (Космічних Вчителів людства) та задушувалися власним егоїзмом. Також порушували рівновагу підземних сил Землі та створили взаємними зусиллями катастрофу».

Чи не нагадують нинішні події ті далекі часи?

Розвиток науки і технологій відбувається набагато швидше, ніж духовний розвиток суспільства та дбайливе ставлення людей до природи та один до одного.

Великі Посвячені Вчителі кажуть, що енергія, що випромінюється людством, потрібна для правильного руху Планети. Коли ж ця енергія стає отруєною, вона послаблює Мер-Ка-Ба Землі і тим самим порушує рівновагу багатьох Світил. Хвилі вібрацій змінюються, і Планета втрачає частину самозахисту.

Так людство розпоряджається своєю долею, адже кожна людина несе відповідальність за те, що відбувається на Планеті.

В своїх записах Олена Реріх писала, що Сили Світла не допустять страшної війни в майбутньому: «Великі Вчителі на дозорі. Наша планета під охороною!»

«Карма Миру давно вже складена у Світах Вищих»

Олена Реріх


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.