Тайные знанияЭзотерика

Хроніки Акаші. Езотерика


Ми пишемо історію нашого життя за допомогою наших думок та вчинків.

Хроніки Акаші — або «Книга Життя» — це сховище інформації про кожну людину, яка будь-коли жила на Землі, про всі її почуття, вчинки, думки і наміри. Це також інформація про минулі життя та майбутнє кожного з нас. І вона доступна кожному!

У Хроніках Акаші міститься історія кожної свідомості (душі) з часів створення світу, вони є джерелом снів, міфів і легенд. Хроніки Акаші згадані в кожному стародавньому духовному вченні, вони відомі в Біблії як «Книга Життя», в Книзі Мертвих Тибету як Bardo Thodol і в Єгипетській Книзі Мертвих.

Уявіть собі комп’ютер, здатний записувати кожну подію, думку, образ чи бажання, які трапилися на Землі. Уявіть також, що замість компіляції записів слів і даних ця комп’ютерна система має у своєму розпорядженні незліченну відеострічку і картини, що дають можливість глядачеві переглянути все, що відбувалося в будь-який історичний період. І нарешті, уявіть собі, що ця величезна база даних не тільки втручає інформацію, отриману в об’єктивній перспективі, але і відображає всі індивідуальні точки зору та емоції окремих особистостей. Хоча все це звучить неймовірно, але подібний опис досить точно відображає те, що є Хроніками Акаші.

У Хроніках Акаші зберігається історія найдавніших цивілізацій. Контакт із Хроніками Акаші мали люди стародавніх рас та стародавніх високорозвинених культур, звідки вони черпали свої знання.

Згідно з Оленою Блаватською Хроніки Акаші є не тільки звітом про все, що трапилося, але й впливають на розвиток сучасності:

«Акаша є одним із космічних принципів. Це пластична матерія, творча за своєю фізичною природою, незмінна у своїх фізичних принципах. Це квінтесенція всіх можливих форм енергії: матеріальної, психічної та духовної…»

Найбільшим джерелом інформації про Хроніки Акаші є робота Едгара Кейсі, який мав здатність входити в змінений стан свідомості, при якому йому ставала доступною інформація будь-якого роду. Едгар Кейсі вважав, що Хроніки Акаші містять у собі безмежну кількість даних про минуле та майбутнє, оскільки простір і час несуть на собі запис про думки, вчинки та діяльність кожної людини.

Подібно до радіоприймача, який ловить хвилі різного діапазону, наша свідомість може налаштовуватися на різні вібраційні пласти реальності. Чим вище цей частотний діапазон, тим більш тонкі шари стають доступними — світ напівсну, сновидіння, усвідомлені сновидіння, позатілесний досвід, хроніки Акаші

Планетарна туманність Равлик — «Око Бога»

Думки — це енергія, вони мають неймовірну силу і поширюються на високих частотах. Вони безмежні і можуть проникати будь-куди, по-різному впливаючи на земний рівень. Голографічна модель Всесвіту Майкла Талбота демонструє, що кожна клітина людського тіла – це модель цілого, всесвіту в собі, абсолютне знання всередині будь-якого елемента системи. Можна безперешкодно і скільки завгодно довго черпати знання з цього джерела. У цьому сенсі правильне судження «що вгорі, те й унизу». Можна сміливо сказати, що у сенсі свідомість виступає якимось повзунком, яке налаштовується певну частоту вібрацій. Як свідчить древній індуїстський вислів – «все існує тут і зараз».

Смерть людини у цьому контексті – це перехід свідомості на інший частотний діапазон.

Хроніки Акаші є складним сплетенням зорових, слухових, тактильних та інших чуттєвих образів, зрозуміти і розшифрувати які можна тільки в стані зміненої свідомості. Чудові осяяння, ясновидіння, інтуїтивні здогади – все це сліди «вивчення» людиною Хронік Акаші в сновидінні, феномен «шостого почуття» базується не так на особистому досвіді людини, але в знаннях, отриманих з Хронік, тобто багатовіковому досвіді людства.

Щоб прочитати Хроніки Акаші, необхідно досягти певного стану свідомості або практикувати усвідомлені сновидіння. У сновидінні людина здатна отримувати інформацію з Хронік, але рідко пам’ятає побачене, найчастіше результати отриманих знань проявляють себе у вигляді інтуїції.

Як писав Карлос Кастанеда у книзі «Подорож у Ікстлан»,

«…у сновидіннях ми маємо силу, ми можемо змінювати речі, ми можемо знаходити незліченні приховані факти, ми можемо контролювати все те, чого ми хочемо і кожного разу, коли ми дивимося на щось уві сні, воно змінює свою форму».

Характерно, що багато знання точних наук отримано не формально-логічним шляхом, а у вигляді інтуїції. Цей зв’язок можна було б пояснити наявністю якогось «інформаційного банку», з яким і взаємодіє свідомість.

З давніх часів жерці, волхви, шамани, маги займалися вивченням таємниць людської свідомості, розробляючи методи, що вводять людину в «змінений стан свідомості» — стан медитативного зосередження — «Бардо Медитативної Концентрації», в якому людина проходила через цикли народження, смерті та наступного воскресіння.

Вчені вважають, що наш видимий світ не єдиний у Всесвіті. Час не лінійний, верстви часу накладаються один на одного, і ми проживаємо в них одночасно тисячі життів, в тисячах різних епох минулого і майбутнього.

«Розрізнення між минулим, сьогоденням і майбутнім – лише ілюзія, від якої ми ніяк не можемо відмовитися».

Ейнштейн

Інші світи існують тут і зараз, але відокремлені від нас бар’єром сприйняття, так само, як відокремлені один від одного різні радіостанції на частотній шкалі побутового радіоприймача.

Будь-якої миті ми живемо більше, ніж в одному світі.

«Світ – це загадка. Те, на що ми дивимося, це ще не все, що є тут. У світі є набагато більше. Дуже набагато більше. Фактично нескінченно».

Карлос Кастанеда


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.