Древний ЕгипетЦивилизации

Загадки та таємниці Стародавнього Єгипту. Слідами високорозвинених цивілізацій.


Єгипет – таємниця за сімома печатками – країна, про давню історію якої відомо все… і нічого…

Про Єгипет можна говорити нескінченно, перераховуючи його загадки, аналізуючи багатовікову історію та висуваючи нескінченні версії розвитку подій. Усі вони будуть однаково достовірними і водночас фантастичними, адже свідків тих далеких часів давно вже не залишилося, а знахідки археологів ставлять більше запитань, ніж дають відповідей, — нехай традиційна наука і стверджує протилежне.

Таємницю стародавньої єгипетської цивілізації досі не може зрозуміти наш світ. Розшифрувавши ієрогліфи, ми не знаємо, як звучала мова давніх людей. Захопившись пірамідами та храмами, ми не розуміємо, хто, коли, як і навіщо все це створив.

Я на плато Гіза, 20 серпня 1996 року

Вперше я прилетіла до Каїру 20 серпня 1996 року. З того часу мені пощастило побувати в Єгипті 18 разів. Ми з чоловіком Сергієм проїхали Єгиптом тисячі кілометрів, від Хургади на північ до Каїра, на південь — до Асуанського водосховища, практично до кордону з Суданом, відвідавши Каїр, Луксор, Дендеру, Абідос, Асуан, Едфу, Абу-Сімбел… Ці подорожі відкрили для мене загадкову країну фараонів, містики, міфів та таємниць.

Найбільшу загадку нащадкам древні загадали своїм архітектурним і будівельним генієм. Величні, ні на що не схожі піраміди і храми, зберігають дух тисячоліть, що проходять над ними.

У багатьох своїх статтях я писала про те, що стародавні єгиптяни не причетні до створення цих дивовижних споруд. Існує безліч фактів, що свідчать на користь того, що піраміди Гізи, багато храмів Єгипту і навіть гробниці в Долині Царів були створені представниками стародавньої високорозвиненої, можливо, позаземної цивілізації.

Осіріон

Технології древніх цивілізацій з обробки каменю, переміщення величезних об’єктів та спорудження колосальних споруд, набагато перевершували сучасні. Вивчаючи їх, можна дійти висновку, що у минулому на Землі існували цивілізації, які набагато перевершували нас за рівнем свого розвитку.

Я і Сергій в Осіріоні, 9 червня 2016

Детальні розповіді про стародавні артефакти Єгипту, створені представниками технологічно високорозвиненої цивілізації (у чому переконані і багато альтернативних істориків), можна прочитати в рубриці Стародавній Єгипет на моєму сайті https://zhitanska.com/.

У цій статті я зібрала фото і факти щодо найбільш значущих споруд Стародавнього Єгипту, які мені вдалося побачити на власні очі і які вражають своєю масштабністю, грандіозністю, технологіями.

ПІРАМІДИ ГІЗИ

Піраміди Гізи — головоломка тисячоліть — найграндіозніші об’єкти, споруджені людством за всю історію існування, що загубилася у темряві часів. Давні будівельники звели їх із ідеальною інженерною точністю та симетричністю.

Піраміди Єгипту збудовані з величезних кам’яних блоків вагою від 2,5 до 400 тон. Каменоломня, де видобувались кам’яні блоки для будівництва пірамід, розташована в районі міста Асуан, майже за 1000 км від Гізи.

Історична наука стверджує, що піраміди Гізи та Сфінкс побудовані за часів фараонів IV династії, у III тисячолітті до нашої ери. Однак альтернативні історики допускають суттєво більш давній вік Сфінкса та пірамід Гізи. Результати аналізу методів та способів обробки матеріалу, з якого споруджені піраміди та монументи давнини, підтверджують цю гіпотезу.

Мій син Сергій на піраміді Хеопса, серпень 2008 року

Як писав Андрій Скляров («Сенсаційна історія Землі»): «досить очевидно, що піраміди побудовані зовсім не за часів IV династії, а за багато тисяч років до фараонів!»

Самі єгиптяни не вважали Хеопса, Хефрена та Мікеріна авторами трьох величних пірамід на плато Гіза. Стародавні єгиптяни називали комплекс Гізи – «домом пана Ростау». Це один із титулів бога Осіріса.

Давньогрецький історик Манефон склав зі слів єгипетських жерців династичний список правителів Єгипту, в якому, крім династій фараонів, вказується і тривалий період правління богів. Час правління бога Осіріса, згідно з цим списком, припадає на середину Х тисячоліття до нашої ери. Це шість із лишком тисяч років до появи перших фараонів і не набагато пізніше за катастрофічні події XI тисячоліття до нашої ери, пов’язані з біблійним сюжетом про Всесвітній Потоп.

ДЕНДЕР. ХРАМ ХАТХОР

Я в Храмі Хатхор у Дендері

Храм Хатхор у Дендері, відомий ще в період Стародавнього Царства, присвячений богині Хатхор – дочці сонячного божества – Бога Ра, яку вшановували єгиптяни як символ любові, жіночності, материнства, краси, веселощів та танців. Єгипетське ім’я богині – Херу («дім Гора»), єгиптяни називали її «золотою пані».

Хатхор була персоніфікацією Чумацького Шляху і вважалася небесною коровою, що народила Сонце. За деякими джерелами, культ Хатхор існував ще за царя Скорпіона, інші стверджують, що перший Храм Хатхор був зведений ще за часів, коли Єгиптом правив Бог Гор.

Подорожуючи Єгиптом у червні 2009 року і плануючи поїздку в Дендеру, я, перш за все, мріяла побачити на власні очі Дендерський Зодіак — один із найдавніших астрономічних послань, залишених людству давньоєгипетськими жрецями.

Зодіак Осіріса — давня астрономічна карта, створена з ідеальною точністю, на якій старі жреці зафіксували зоряне небо до планетарної катастрофи, яка сталася на Землі понад 11 тис. років тому. Зодіак було встановлено на стелі однієї з капел на даху храму Хатхор у Дендері. Нині Зодіак знаходиться у паризькому Луврі, на його місці у Дендері – гіпсова копія.

Проте Дендера приваблює альтернативних істориків, насамперед, зображеннями, які пов’язують із версією електрики у Стародавньому Єгипті. Таємничі барельєфи знаходяться в підземному приміщенні храму Хатхор, оскільки храм епохи Птоломеїв побудований на стародавньому храмі, верхню частину його колони ми бачили на рівні підлоги храму.

У дальньому кутку храму Хатхор у підлозі є дуже вузький отвір – вхід зі сходами, що йдуть вниз у невелике приміщення, стіни якого вкриті барельєфами та ієрогліфами. На стінах підземного приміщення зображені людські фігури з предметами, що мають форму пузиря і нагадують гігантські електричні лампочки зі зміями, що звиваються всередині. Поруч як символ зображений «джед-стовп» з двома «руками», з’єднаний зі зміями.

Дослідники вважають, що це зображення електродугових ламп. Змії, що зображені на малюнках, нагадують дугу електричного розряду. Ізолятори, які підтримують «лампи» — «джед-стовпи», єгиптологи називають символічними зображеннями «хребта» Осіріса.

Багато років між науковцями ведеться суперечка щодо призначення підземних приміщень Храму Хатхор у Дендері та утримання змісту барельєфів, малюнків та написів на стінах цих крипт.

Однією з гіпотез призначення підземних приміщень є міні електростанція, а зображення на стінах – таємна наука про електрику, яка передавалася лише посвяченим.

Друнвало Мельхиседек у книзі «Стародавня таємниця Квітки Життя» пише, що Хатори виникли за тисячі років до єгипетської цивілізації, про це збереглися свідчення в єгипетських храмах Абу Сімбел та Дендера. Через культ давньоєгипетської богині родючості Хатор вони допомогли єгиптянам утвердити духовне Золоте століття і створити давньоєгипетські школи містерій. У той ранній період у Єгипті було два основні божества — Гор і Хатор.

Коли було збудовано перший Храм Хатхор у Дендері, хто і коли залишив на стінах крипт храму таємничі барельєфи, залишається невідомим.

Продовження у статті: Загадки та таємниці Стародавнього Єгипту. Частина ІІ. Абідос. Осіріон.


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.