МесопотамияЦивилизации

Знання шумерів. Ядерна бомба на печатці Навуходоносора.


Про те, звідки з’явилися шумери, історики сперечаються досі. Підсумок багаторічних дискусій вчених сьогодні все той же: про «коріння» шумерів «ми знаємо тільки те, що ми нічого не знаємо». Шумери з’явилися раптово, несподівано, наче з нізвідки.

Енциклопедичні дані повідомляють нам, що Шумер — цивілізація, що існувала на південному сході Межиріччя (область нижньої течії Тигра та Євфрату, на півдні сучасного Іраку) у IV — III тисячоліттях до н. е., вважається першою цивілізацією Землі.

В яку епоху, звідки, яким шляхом шумери прийшли у Межиріччя? Думки вчених із цих питань суперечливі. Історики вважають, що «чорноголові» могли «прийти» до Месопотамії з острова Дільмун у Перській затоці.

Як пише Друнвало Мельхиседек у книзі «Давня таємниця Квітки Життя», шумерські записи – найдавніші записи на Землі, їм 5800 років, але вони описують події, що відбулися близько 450 тисяч років тому.

Дивно, що шумерська цивілізація з’явилася одразу з усіма атрибутами високорозвиненої культури: ремеслами, промисловістю, сільським господарством, архітектурою. Шумерами було закладено фундамент нинішніх знань з математики та астрономії.

У бібліотеці царя Ашшурбаніпала було виявлено численні складні астрономічні таблиці. Вони наводилися списки зірок і планет, викладалися правила обчислення астрономічних подій: положень Місяця і планет, місячних і сонячних затемнень.

Дослідивши одну з шумерських печаток, американський астрофізик Карл Саган отримав незаперечне свідчення, що 5—6 тисяч років тому шумери знали, що Сонце, а не Земля є центром нашого «ближнього космосу».

Сонце на печатці розташоване посередині, і воно набагато більше, ніж оточуючі його небесні тіла. Однак найдивовижнішим і важливим є те, що на малюнку представлені всі планети, відомі нам на сьогоднішній день, адже остання з них, Плутон, була відкрита тільки в 1930 році.

Шумери знали, що вісь обертання Землі нахилена щодо площини своєї орбіти на 23 градуси і здійснює повний оберт навколо Сонця за 25920 років.

Яким чином шумерам стало відомо про екваторіальну прецесію, для визначення існування якої потрібно 2160 років?

Ряд вчених, серед яких був і Карл Саган, висунули гіпотезу, що знання шумерів у галузі астрономії можна пояснити лише наслідком їх контактів із позаземною цивілізацією.

Ще в 4 тисячолітті до н. Шумери були впевнені, що десята планета Сонячної системи існує, ім’я їй — Нібіру, і саме з неї прилітали на Землю боги-анунаки, які створили за своїм образом і подобою людину, і подарували їй знання.

Навуходоносор II

У ході розкопок храмових комплексів в Урі, Уруці, Ніппурі, Ериді та інших культових центрах шумерської цивілізації, було виявлено безліч шумерських циліндричних печаток, які є кам’яними циліндрами висотою від 1 до 6 см, нерідко з отворами.

Один із загадкових артефактів шумерів – циліндрична печатка царя Навуходоносора II (605 до н.е. – 562 до н.е.), корпус якої вирізаний із золота, а верхня частина увінчана полірованим лазуритом. Артефакт зберігає загадки стародавньої зброї шумерів (чи шумерів!?) на нижній частині циліндра — плоский друк з восьмикінцевою зіркою. Археологи виявили артефакт під час розкопок руїн Вавилону в 2002 році, потім печатка якимось чином потрапила до приватної колекції.

Золота печатка Навуходоносора II складається з трьох печаток, одна всередині іншої. На першій вкладці зображено богиню родючості, любові та війни Іштар. На другій вкладці печатки зображено гай плодових дерев, між якими захований клинописний текст. На третій печатці зображений цар Навуходоносор II, який використовує якусь загадкову зброю, що нагадує ядерну бомбу. Поруч хмара пилу, що розкидає на всі боки зброю і восьмикінцеві зірки Іштар, що говорить про зв’язок цієї зброї з давнім божеством. Не забув автор і про дерево, яке було зображено на двох попередніх печатках, тільки на цій сцені дерево вже не приносить плодів, а скидає листя. Все це демонструє силу використаної зброї.

Цікаво, що сцену із застосуванням загадкової зброї Навуходоносором зображено на найдрібнішому фрагменті печатки, мабуть, вона є головною частиною артефакту.

Згідно з знанням стародавнього ордена Мелхіседека, Шумери та Єгиптяни з’явилися на Землі майже одночасно, з усіма своїми вміннями та знаннями, за повної відсутності еволюції. З часом розвитку цих цивілізацій не сталося. Це – науковий факт. Загальновизнана археологія неспроможна пояснити, як це могло статися. Чому великі цивілізації Стародавнього Єгипту та Межиріччя з повністю сформованою розвиненою структурою економіки та суспільного устрою зникли?

Можливо, розквіт стародавніх культур був обірваний ядерною війною на післяпотопному рубежі ~10400÷10350 до нашої ери?

У шумерському епічному оповіді про Гільгамеша — шумерського царя, правителя міста Урук, згадується стародавнє місто Баальбек, що знаходиться на території сучасного Лівану.

Баальбек відомий руїнами гігантських споруд із оброблених та пригнаних один до одного з високою точністю кам’яних блоків, вага яких становить від 300 до 800 тонн.

Про Баальбек написано чимало … Безліч гіпотез, версій, здогадів, суджень, домислів … Хто міг побудувати таку гігантську споруду, як і для чого? Ця загадка протягом сотень років збуджує уяву людей. Якщо припустити, що Баальбек споруджувала високорозвинена, можливо, позаземна цивілізація, то навіщо створювалися конструкції з дуже міцних природних матеріалів, які збереглися б десятки тисяч років?

Для авторів епічної розповіді про Гільгамеша в цьому не було ніякої загадки. Вони знали, що в цьому місті жили боги.

«Це було місто, де жили ті, хто наказував. А жили там боги — анунаки, і охороняли їх промені, що знищували на смерть».

Про сліди ядерної війни «богів», які були виявлені в Мохенджо-Даро (Пакистан), Телль-ель-Хаммамі (Йорданія), печерах Барабар (Індія), Саксайуаман (Перу)…

… у статті «Сліди ядерної війни «богів»: Мохенджо-Даро, Телль-ель-Хаммам, Барабар, Саксайуаман».


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.