Працивилизации

Нас створили інопланетяни?!


Від кого ми походимо? Наука продовжує докопуватися до істини, намагаючись з’ясувати, як з’явилося на Землі життя, але точної відповіді на це питання ні в кого поки що немає. Якби тисячу років тому людину запитали, звідки з’явилося життя, вона вказала б пальцем у небеса. Сьогодні недоліку у версіях про походження роду homо sapiens немає, але жодна поки що не отримала достатньо вагомих підтверджень, щоб перетворитися з гіпотези на загальновизнану теорію. Хтось продовжує за дарвіністами запевняти, що рід homo походить від мавпи, хтось сподівається на Бога, деякі стверджують, що не обійшлося без інопланетного розуму. Можливо, ми існуємо як голограми та перебуваємо в Матриці? А може, нас таки створили прибульці?!

Вчені запевняють нас у тому, що їм відомо все про наше походження та історію. Але щороку відкриваються нові факти, які розширюють вузькі межі сучасного світу. Наука дотримується теорії, що людина еволюціонувала з приматів за 3-5 мільйонів років, почавши своє існування приблизно 6-7 мільйонів років тому. Все, що цьому суперечить, відкидається. Проте, легенди та міфи народів світу, багато епізодів Старого Заповіту, давньоіндійські «Махабхарата» та «Рамаяна» розповідають про позаземне походження життя та людини.

Генетичний код

Існує припущення, що Всесвіт, яким ми його бачимо, — це лише комп’ютерна програма, створена якоюсь інопланетною цивілізацією. У рамках цієї програми творці також могли попрацювати над нашим генетичним кодом. Як виявилося, геном людини містить 223 гени, які відсутні навіть у безхребетній фазі нашого еволюційного шляху. Вони не переходили зі сходинки на сходинку. А потім – раз… і з’явилися на вершині еволюційних сходів. Наші гени можуть мати розумно спроектовані «відбитки виробника» в собі, написані мільйони років тому в інших частинах галактики. Подібні «сліди» були б незаперечним свідченням існування високорозвиненої цивілізації, яка випередила нас на мільйони та мільярди років.

Відвідування Землі інопланетянами вчені вважають неможливим через величезні відстані між зірками. Але якщо для нас подорож до зірок очевидно неможлива, для цивілізації, що обігнала нас у розвитку на сотні, тисячі чи мільйони років, вона може виявитися цілком доступною. Технології, недоступні нашій цивілізації в її нинішньому стані, не обов’язково так само неможливі для цивілізації іншого типу.

Історія людства губиться у темряві століть. Тисячоліття тому на Землі жила і творила велика цивілізація, рівня якої ми не досягли і сьогодні. Технології стародавніх цивілізацій з обробки каменю, переміщенню величезних об’єктів та спорудженню колосальних споруд, набагато перевершували сучасні. Сліди стародавньої цивілізації виявлені на всіх континентах Землі: Піраміди ГізиВеликий СфінксОсіріонЧичен-ІцаПаленкеТеотіуаканМачу-Пікчу, Геогліфи НаскаОльянтайтамбоСаксайуаманТіауанакоЙонагуніБаальбек.

Баальбек

Вивчаючи давні технології, можна дійти висновку, що в далекому минулому на Землі існували цивілізації, які набагато перевершували нас за рівнем свого розвитку, можливо, це були лемурійці та атланти. А можливо, нерозгадані людством технології – «сліди» позаземних цивілізацій?

Мачу Пікчу

Прикладів цього можна навести безліч:

 • Піраміди та пам’ятники Стародавнього Єгипту
 • Циклопічні споруди Мезоамерики (Мачу-Пікчу, Куско, Саксайуаман, Ольянтайтамбо, Теотіуакан, Паленке, Чичен-Іца)
Чичен-Іца
 • Гробниця у Храмі Написів (Паленке)
 • Споруди Баальбека в Лівані
 • Геогліфи Наска
 • Колекція фараона Джосера в Саккарі
 • Кришталеві черепи ацтеків та майя
 • Нанотехнології стародавніх цивілізацій («Касіїв пурпур», кераміка Дерути, дамаська сталь, Чандарська плита, чаша Лікурга)
чаша Лікурга
 • Зображення стегозавра (який існував 155-145 млн. років тому?) на колоні храму Ангкор-Ват
 • Стовп Індри в Індії
 • Кам’яні кулі Коста-Ріки
Кам’яні кулі Коста-Ріки
 • Сфери з Клерксдорпу
 • Антикитерський механізм
 • «Циліндри фараонів»
 • Карта Пірі Рейсу
 • Зображення літальних апаратів в храмі Сеті I в Абідосі
Зображення літальних апаратів в храмі Сеті I в Абідосі

У міфології всіх континентів містяться згадки про цивілізацію богів, яка колись панувала на Землі.

У текстах шумерських, індійських легенд та переказів йдеться про те, що боги безперервно конфліктували між собою за владу над окремими містами та цілими країнами. Тексти «Махабхарати» вказують на те, що за всіма ядерними війнами стояли боги, котрі воювали між собою за верховну владу серед богів.

«…Коли настав ранок, Рама, взявши небесний корабель, приготувався злетіти. Той корабель був великим та чудово прикрашеним, двоповерховим, з багатьма кімнатами та вікнами. Корабель видав мелодійний звук перед тим, як злетіти в надхмарні висоти».

Так описується у стародавньому індійському епосі «Рамаяна» старт небесного судна. В багатьох текстах на санскриті є згадки про літальні апарати – вімани, оснащені зброєю.

Мохенджо-Даро

Андрій Скляров висував версію загибелі хараппської цивілізації та Мохенджо-Даро від ядерної зброї інопланетної цивілізації, яка освоїла міжзоряні перельоти. Індійські тексти, згадуючи про зброю великої руйнівної потужності, вказують на те, що вона належала богам, які вільно літають на своїх «віманах» як по небу, так і між зірками, тобто представникам інопланетної цивілізації. Боги воювали один з одним!

Можливо, у далекому минулому Землю відвідували представниками позаземної цивілізації, про що говорять міфи Догонів і перекази Шумерів про «анунаків» – богів, що спустилися з небес.

Як пише Роберт Темпл у книзі «Містерія Сіріуса», прибульці з Сіріуса відвідували нашу планету у доісторичні часи. Можливо, саме прибульці з Сіріуса були засновниками давньоєгипетської цивілізації та першими царями Єгипту.

Я і Сергій в Єгипті

Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.