МесоамерикаЦивилизации

Загадкові технології стародавніх цивілізацій


Тисячоліття тому на Землі жила і творила велика цивілізація, рівня якої ми не досягли і сьогодні. Сліди стародавньої цивілізації виявлено на всіх континентах Землі. По всій планеті розкидана величезна кількість пам’яток стародавньої архітектури, які можна назвати фантастичними.

Багато з них на перший погляд не представляють нічого видатного, просто руїни, але… навіть звичайний базальтовий блок відшліфований до блиску, що має кілька ідеально круглих отворів, залишає купу питань, на які сьогодні вчені не можуть дати відповідь.

Руїни стародавніх споруд, складені з великих мегалітів, ставлять вчених у глухий кут. На питання, як давнім майстрам вдалося створити щось подібне, сучасна наука не може відповісти. Таких прикладів тисячі та найцікавіші з них знаходяться в Перу та Болівії.

Перу та Болівія — країни захоплюючих незрозумілих пам’яток, збудованих задовго до інків, майя, ацтеківОльянтайтамбоСаксайуаманСайвітеМачу-Пікчу, Юрак-Румі, Наупа Хуака… сповнені таємниць та загадок, відповідей на які немає й досі.

Існує безліч прикладів високотехнологічної обробки каменю в Перу та Болівії.

Гранітну скелю, на якій вирізано щось подібне до сходів, археологи назвали вівтарем?
«Перевернуті сходи»

«Перевернуті сходи», насправді, величезні шматки скелі, вирвані невідомою силою і розкидані по всій окрузі. Що саме це було, сказати неможливо, але трапляються і такі базальтові уламки, на яких вирізані як звичайні, так і перевернені сходи, причому на одному блоці. Для чого?

Ще один приклад скелі, що знаходиться осторонь основного комплексу та має характерні сліди вирізки блоку якимось таємничим інструментом, ймовірно здатним різати базальт, як ніж масло.

Цікавий блок із цільного шматка базальту нібито є макетом міста?!
Блок із ідеально круглими таємничими вирізами, призначення яких залишається загадкою.

Блоки з отворами, які неможливо назвати елементами прикраси, швидше за все, ці блоки мали технологічне призначення.

Чергова вибірка породи, чи, можливо, скелі формували так спеціально і використовували як підставку для якогось обладнання, але для якого?
Блоки, поверхня яких ідеально рівна та відшліфована до блиску.

Сліди, залишені в каменоломні, вражають не тільки розмірами блоків, що вирізалися зі скелі, але й тим, що на місці обраного блоку залишаються ідеально гладкі відшліфовані стінки.

Вчені запевняють, що всі блоки вирізалися стародавніми будівельниками вручну. Якщо дотримуватися цієї версії, означає, що після вирубки блоку робітники навіщось вирівнювали і полірували залишкові породи?

Наупа Хуака — два майстерно оброблені кам’яні «портали» та руїни кам’яного будинку, що стоять поруч з ними. Наупа Хуака побудований з такою точністю і в такому віддаленому місці, що ніхто не може пояснити, хто, коли, як і навіщо його побудували.

«Портал» Наупа Хуака — невелика ніша в скелі, вирізана в камені так точно і акуратно, ніби хтось використовував надзвичайно просунуті технології, створюючи практично ідеальні лінії, рівні кути та дуже гладкі поверхні. Виглядає ця ніша як хибні «двері», тому що нікуди не веде, і незрозуміло для чого вона була створена.

Гігантський камінь з різьбленим зображенням відомий як Оракул Інки або Юрак-Румі.

Плита, встановлена на маленьких кам’яних постаментах, має розмір 16х12 метрів та вагу близько 120 тонн. Плита абсолютно рівна, всі кути прямі, розбіжність по сторонах не перевищує міліметра, вона не була схильна до ерозії так як знаходилася під землею, і чудово збереглася. Як давнім будівельникам вдавалося витримувати таку точність. на таких великих об’єктах? Чергова загадка.

Фрагмент плити з чорного базальту, мінерал настільки твердий, що в наш час, щоб повторити роботу древніх майстрів, і відтворити схожий елемент, доведеться задіяти промислове обладнання з різцями з алмазним напиленням. А з огляду на місцезнаходження (високогір’я), це стає неможливим. Але ж кимось це зроблено. Як?

Уламки блоків з різними отворами, явно технологічного призначення. Дивує і те, яка сила була застосована для їхнього руйнування, адже вони розкидані по всій місцевості, а колись були частиною одного цілого. Це не наслідки землетрусу, і точно, не повінь у високогірному районі 2500 метрів над рівнем моря. Це швидше нагадує вибух величезної сили.

Прикладів таких дивовижних кам’яних «пам’ятників» багато, і якщо у істориків прийнято судити про рівень розвиненості суспільства за знайденими залишками гончарних виробів та знарядь праці, можна дійти невтішного висновку, що будівельники монументів у Перу та Болівії були представниками найдавнішої високотехнологічної цивілізації.

Про цю цивілізацію нам нічого не відомо, за винятком того, що вони мали інструменти, що дозволяють з легкістю обробляти гірські породи і створювати фантастичні архітектурні споруди.


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.