Древний ЕгипетЦивилизации

Від Атлантиди до інопланетян. Технології Стародавнього Єгипту.


На рубежі III тисячоліття до н. е. в Єгипті практично на порожньому місці стався незрозумілий технологічний ривок. Немов за помахом чарівної палички в гранично стислі терміни єгиптяни зводять піраміди і демонструють небачену майстерність в обробці твердих матеріалів — граніту, діориту, обсидіану, кварцу… Усі ці дива відбуваються до появи заліза, верстатів та іншого технічного інструменту. Згодом унікальні навички древніх єгиптян так само стрімко і незрозуміло зникають.

Давньоєгипетський історик і жрець Манефон (Мането) склав велику історію Єгипту. У ній він навів докладний перелік царів династичного періоду. Мането першим поділив хронологію правителів на 31 династію.

Цю схему єгиптологи поклали в основу сучасної періодизації давньоєгипетської історії. Але при цьому вчені викинули з історії Мането всю додинастичну епоху.

Адже сам Мането починав свою періодизацію з доби Першого часу, коли Єгиптом правили «боги», починаючи з Ра і закінчуючи Гором. До об’єднання Єгипту Менесом історія країни налічувала 24925 років!

Я у Карнаку. 27 червня 2015

Як писав Геродот, жреці повідали йому, що з часу першого царя Єгипту до теперішнього часу (тобто до V ст. до н.е.) пройшло 341 покоління людей, і стільки ж було верховних жреців та правителів.

Якщо зіставити твердження античних авторів і факти, які ми маємо зараз, виходить, що жодного технологічного ривка не було. Просто починаючи з ІІІ тисячоліття до н. е. в Єгипті почали випливати артефакти, що залишилися від перших божественних династій. Не виключено, що фараони цілеспрямовано шукали, намагалися освоїти і принагідно присвоїти фрагменти цієї спадщини, що збереглися.

Осіріон

Численна кількість версій і суперечок породжують споруди однієї з найдавніших цивілізацій світу — цивілізації Стародавнього Єгипту.

Запитання… питання… питання, на які можуть бути лише фантастичні відповіді.

Давайте звернемося до грандіозних споруд Стародавнього Єгипту.

Історична наука стверджує, що  піраміды Гізы і Сфінкс побудовані за часів фараонів IV династії, у III тисячолітті до нашої ери з використанням мідних та бронзових інструментів, а твердіший камінь: граніт, базальт, кварцит – міг оброблятися за допомогою оббивки інструментом з долериту…? Але як можна бронзовими інструментами обробити кам’яні блоки вагою від 2,5 до 400 тонн?

Серапеум

Дослідники досі ламають голову над тим, як стародавнім майстрам вдавалося створити Серапеум 27 саркофагів із асуанського граніту, діориту та базальту, вагою від 70 до 100 тонн, встановлених у нішах, видовбаних у скельній породі. Відполіровані, як дзеркало, зовні вони є складними геометричними формами, а всередині – ідеальними прямокутниками. Поверхня саркофагів ідеально плоска, це вказує на застосування токарного верстата, пиляння та фрезерування.

Рамессеум

Біля входу в Рамессеум, побудований Рамсесом II, стояв колос, який за описом Діодора Сицилійського (який бачив його на власні очі), був найбільшою статуєю у світі. Статуя була висічена з монолітної брили рожевого граніту неймовірних розмірів, доставленої, мабуть, з Асуана. За часів Діодора статуя була ще неушкоджена, нині лежить землі у вигляді розбитих фрагментів. Складно зрозуміти з розбитих уламків, якої висоти досягала ця статуя, коли була цілою. Але за оцінними розрахунками археологів її вага становила близько 1000 тонн, а вага п’єдесталу, на якому «сиділа» статуя — 750 тонн!

Рамессеум

Колоси Мемнона із надміцного кварциту, їх висота досягає 18 метрів, а вага кожної статуї становить 750 тонн. До того ж вони «спочивають» на кварцитовому п’єдесталі в 500 тонн.

Колоси Мемнона

Не меншу загадку представляють єгипетські статуї, висічені з цілісних шматків чорного діориту, поверхня яких відполірована до дзеркального блиску.

Інтригуюча таємниця — очі статуй, зроблені зі шматочків гірського кришталю, що імітують реальну архітектуру сітківки. Якість лінз настільки висока, що думки про токарні та шліфувальні верстати приходять самі собою.

Таємницю стародавньої єгипетської цивілізації досі не може зрозуміти наш світ. Розшифрувавши ієрогліфи, ми не знаємо, як звучала мова давніх людей. Захопившись пірамідами та храмами, ми не розуміємо, хто, коли, як і навіщо все це створив.

Піраміда Мікеріна

Чи могли це бути Атланти з напівміфічної Атлантиди? Можливо, самі стародавні єгиптяни і є атланти з деякою добавкою місцевого колориту. Тільки от куди вони потім зникли, якщо мали такі просунуті технології? Щось не складається…

Найкрутіша версія з приводу інопланетян якраз і не здається в цьому плані нелогічною. Навпаки. Прилетіли – полетіли… Але залишили по собі величні споруди та нерозгадані людством технології.

Відсутність високоточного обладнання, за допомогою якого могли бути створені численні давньоєгипетські артефакти, а також відсутність слідів промислової інфраструктури для його виробництва в самому Єгипті та за його межами свідчать про те, що високі технології були привнесені ззовні.

Про Єгипет можна говорити нескінченно, перераховуючи його загадки, аналізуючи багатовікову історію та висуваючи нескінченні версії розвитку подій. Усі вони будуть однаково достовірними і водночас фантастичними, адже свідків тих далеких часів давно вже не залишилося, а знахідки археологів ставлять більше запитань, ніж дають відповіді, — нехай традиційна наука і стверджує протилежне.

Єгипет – таємниця за сімома печатками – країна, про давню історію якої відомо все… і нічого…


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.