Квітка Життя — Сакральна геометрія.
«Квітка Життя» — єдине зображення, яке містить у собі всі до єдиного аспекти творіння, всі математичні формули, кожен закон фізики, кожну гармонію в музиці та кожну біологічну життєформу.
Друнвало Мельхіседек «Стародавня таємниця Квітки Життя».
Настінне різьблення, що зображує «Квітку Життя» було знайдено в Абідосі, у Храмі, побудованому Сеті I та присвяченому Осірісу. «Квітку Життя» можна знайти у всіх світових релігіях, в Ізраїлі він зустрічається в стародавніх синагогах у Галілеї та Масаді. Зображення «Квітки Життя» знайдено в Ірландії, Туреччині, Англії, Ізраїлі, Китаї, Тибеті, Греції та Японії. Майже всюди у світі вона має назву — «Квітка Життя».
Сакральна геометрія має одну особливість — вона бездоганна, все у світі пов’язано з нею, вона є основою творіння, в геометрії «Квітки Життя» укладено образ творіння. Все, що існує у світі або було коли-небудь створено, створювалося за цим зразком і має в своїй основі сакральну геометрію.
У сакральній геометрії існує структура, що називається «vesica piscis» (риб’ячий пухир). Вона утворюється, коли центри двох кіл з рівними радіусами розташовані на околицях один одного.
Площа, обмежена дугами кіл, що перетинаються, і є vesica piscis, вона містить у собі два виміри — одне проходить через його центр, визначаючи меншу ширину, інше з’єднує через центр одну точку перетину з іншого — це ключі до великих знань, що містяться в цій інформації. Ця конфігурація – одна з переважаючих та найважливіших серед усіх взаємозв’язків у сакральній геометрії.
Стародавні єгиптяни використовували образ Vesica Piscis у своїй сакральній геометрії. Архітектори і художники копіювали його у своїх роботах, виражаючи тим самим релігійні вірування. Цю традицію пронесли крізь віки масони.
Образ Vesica Piscis використовується в іконописі і в християнському мистецтві для позначення аури святого, яка називається мандорла.
Vesica piscis широко використовується в різних орнаментах, найбільш відоме використання у нагрудних прикрасах під час церемоній. Вважалася також відповідною формою для печаток масонських лож.
«Квітка Життя» є нічим іншим, як vesica piscis.
Весь візерунок «Квітки Життя» формується єдиним колом. Одне коло — центральне, а потім шістьма колами того ж радіуса, з центрами у вершинах правильного вписаного шестикутника.
Ця частина Квітки має назву — «Насіння Життя». Інша структура, прихована у «Квітці Життя», називається «Дерево Життя», вона не належить жодній культурі, навіть єгиптянам, які вирізали «Дерево Життя» на колонах у Карнаці та Луксорі. Каббала також не була джерелом «Дерева Життя». Це структура, що є потаємною частиною природи.
Кожна лінія у «Дереві Життя» має 10 або 12 кіл, вимірюється або довжиною, або шириною «vesica piscis» у «Квітці Життя». І всі вони дотримуються пропорцій Золотого Перетину. Якщо уважно розглянути накладене «Дерево Життя», можна побачити, що кожна його лінія точно відповідає або довжині, або ширині «vesica piscis».
Побудова Квітки завершується побудовою ще 12 кіл, з центрами у відповідних вершинах вписаних шестигранників, таким чином, загальна кількість вершин у «Квітці Життя» — 19.
Після створення «Насіння Життя» той самий спіральний рух було продовжено, створюючи наступну структуру, відому як «Яйце Життя». Ця структура відповідає третій стадії розподілу ембріона (яйцеклітина ділиться на дві клітини, потім на чотири, а потім на вісім). Продовжуючи розвиватися, ця структура створює людське тіло та всі його енергетичні системи.
«Квітка Життя» містить у собі таємний символ, що виникає при поєднанні 13 кіл. Це найважливіша і найсвященніша структура у Всесвіті, джерело всього сущого – «Плід Життя». У ньому укладено 13 інформаційних систем. Поєднавши центри 13-ти кіл, отримаємо Куб Метатрона.
У священній геометрії є п’ять унікальних форм, їх називають Платоновими тілами, походять вони з першої інформаційної системи «Плоду Життя» та приховані у лініях Кубу Метатрона.
Усі грані «Платонових тіл» мають однаковий розмір (куб має кожною своєю гранню квадрат, і всі його грані — однакового розміру), всі ребра мають однакову довжину (усі ребра куба – однієї довжини), всі внутрішні кути між гранями мають однакову величину (в разі куба, цей кут дорівнює 90 градусам), і четверте, якщо Платонове тіло помістити всередину сфери (правильної форми), то всі його вершини торкатимуться поверхні сфери.
Таким визначенням, крім куба, відповідають лише чотири форми, що мають всі ці характеристики: тетраедр (тетра означає «чотири»), октаедр (окта означає «вісім»), ікосаедр — має 20 граней, що мають вигляд рівносторонніх трикутників при однаковій довжині ребер і кутів , додекаедр (додека — це 12).
Платонові тіла є абеткою священної геометрії, Піфагор вважав, що кожна з цих фігур є моделлю відповідного елемента: тетраедр вважався моделлю елемента вогню, куб – землі, октаедр – повітря, икосаэдр – води, і додекаэдр – ефіру.
Ці елементи є будівельними цеглинами Всесвіту. Людське тіло є голограмою Всесвіту і містить у собі ті самі основи та закони. На мікроскопічному рівні, додекаедр та ікосаедр є відносними параметрами ДНК, планами, за якими побудоване все Життя.
Особливим якостям «Квітки Життя» у Стародавньому Єгипті навчали у період 18-ї династії, за правління фараона Ехнатона, який заснував три школи містицизму:
Праве око Гора — школа, присвячена лівій (чоловічій) півкулі мозку. Ця сторона контролює логіку, здатність розуміти геометрію та сприймати просторові співвідношення.
Ліве око Гора — школа, присвячена правій (жіночій) півкулі мозку (емоціям та чутливості).
Середнє око Гора — школа, присвячена самому Життю.
Праве око символізувало Сонце, Ра та Осіріса, ліве око — Місяць та Ісіду. «Око Гора» уособлювало богиню істини Маат, пов’язану з культом Ра, яка носила імена «дочка Ра» або «око Ра».
Око Гора – це містика, світло, осяяння, знання, розум, пильність, захист.
Дивовижна симетрія та гармонія «Квітки Життя» далеко не випадкові. З давніх легенд Сходу до нас доходять воістину містичні властивості цієї Квітки, вона містить у собі всі відомі закони та формули.
Можливо, найдавнішим зображенням «Квітки Життя» є малюнок на торцевій (тіньовій) стороні 65 — тонного блоку колони Осіріона в Абідосі?
Осіріон є однією з найдавніших будівель Єгипту. Встановити дату спорудження Осіріона дуже важко. Осіріон зазнав руйнівного тривалого впливу води, ерозії, що могло відбуватися у «вологий» період єгипетської історії, що припадав на кінець останнього Льодовикового періоду — близько 11 тисяч років до нашої ери.
Чому і навіщо давні будівельники Осіріона залишили для нащадків зображення «Квітки Життя»? Які ще загадки зберігають Абідос та Осіріон? Коли буде розгадана їхня таємниця? Як сказав гід, що супроводжував нас в Абідос, «за нашого життя дізнатися нам це не дано»…..