Працивилизации

Стародавні кар’єри та печери. Сліди машинної обробки гір. Нокогірі. Лун’ю. Ланьсі. Арізона


На планеті залишилося безліч слідів існування в минулому високорозвинених цивілізацій, які мали технології, що не поступаються сучасним. Історики та археологи приховують очевидне – технології древніх, хто б вони не були, точно перевершували наші сучасні на кілька порядків!

По всій планеті є древні гори зі слідами машинної обробки, причому навіть згладжені гори, з абсолютно рівними поверхнями. Люди не першу сотню років відвідують їх і живуть поруч, але мало хто замислюється над тим, як могла вулканічна лава чи вивітрювання (якщо вірити офіційним версіям) так рівно їх відшліфувати.

Пропоную читачам подивитися на фотографії Гранд-Каньйону штату Арізона в США, кар’єру гори Нокогірі в Японії, печер Лунью та Ланьсі в Китаї.

Гори Нокогірі в Японії

Країна Вранішнього сонця рясніє таємничими місцями. Одним із них є кар’єр, розташований у високогірному районі Нокогірі. Гора Нокогірі в буквальному значенні слова «гора-пила», її висота становить 329,5 метра. Таке незвичайне ім’я вона отримала завдяки своїй дивовижній формі, єдиній у світі.

Гора Нокогірі складається з вулканічного туфу, який чудово підходить для спорудження різноманітних конструкцій. Тому історики стверджують, що з початку історичного періоду Едо (час правління сьоґунату Токуґава) ця гора використовувалася як каменоломня.

Альтернативні історики стверджують, що високогірний кар’єр Нокогірі має сліди невідомої технології з вироблення гірської породи. На стінах стародавнього кар’єру залишилися явні сліди гірничо-прохідницької техніки. При цьому кар’єр розташований на вершині гори.

Саме на вершині гори видно сліди вироблення гірської породи. Причому сліди залишені якимось високотехнологічним інструментом. Адже йдеться про часи, віддалені кількома століттями. Більш того, видобутий камінь якось опускали вниз, що за технологіями того часу було на межі неможливого. Загадкою є і спосіб прокладання в горі Нокогірі вкрай вузьких тунелів.

Масштаби та трудомісткість робіт на такій висоті немислимі. Але якщо подивитися на стрімкі стіни цього кар’єру, то стає зрозумілим – камінь видобували не ручним способом. Ну а горизонтальні сліди на вертикальних стінах явно не від зубила чи ще якихось ручних інструментів. Такі сліди залишає гірничо-прохідна техніка.

Печери Лун’ю в Китаї

Печери Лунью вирізані в однорідній, середній твердості породі —алевроліті. Час створення печер невідомий. Одні називають епоху Чжоу (1046 до н. е. — 256 до н. е.), інші – династію Хань, яка правила на стику двох ер, треті — період династії Цінь, що правила всім Китаєм між династіями Чжоу та Хань. Про дату будівлі можна судити лише за непрямими даними, наприклад, аналізу сталактитів, яким вручну надавали химерні обриси. Одним словом, гроти залишають вченим достатньо приводів для суперечок.

Розмір печер, з урахуванням їхнього техногенного походження, значний. Середня площа кожного приміщення понад 1000 кв. метрів, а висота – до 30 метрів. Загальна площа всіх знайдених печер понад 30 тисяч кв. метрів. Загальний обсяг видобутої при будівництві породи становив близько 1 млн. м3 скельної породи.

Кожна з печер є величезною залою у вигляді вирви. Три стіни в кожній печері йдуть строго вертикально, четверта піднімається під кутом в 45 градусів. На стінах і стелі — паралельні борозни шириною близько 60 см, начебто сліди, залишені стародавньою буровою установкою. У кожній печері склепіння підпирають три колони.

Ручна вибірка такого обсягу породи – титанічна праця. І головне – навіщо? Навіщо були призначені такі великі зали? У відомих історичних джерелах відсутні будь-які згадки як про їхнє будівництво, так і про їхнє існування. Вчені всього світу в галузі археології, архітектури, інженерії та геології не мають абсолютно ніякого уявлення, як гроти були побудовані, ким і чому.

Одна з версій технології створення печер Лун’ю – вироблення вироблялося гірничо-прохідницьким комбайном. Якщо порівняти печери Лун’ю із сучасними сольовими шахтами, то можна побачити схожість слідів, що залишаються від гірничо-прохідницького комбайна на стінах шахт. «Різьба» у китайських печерах Лунью та сліди гірничопрохідницького комбайна в сольових шахтах дуже схожі.

Цікаво, що китайські вчені визначили вік печер Лун’ю — 2000-2200 років!

Печери Ланьсі у Китаї

Походження печер Лун’ю – містика. Але, як виявилося, є й інші подібні печери (гроти). Одні з них виявлені вченими біля села Шетанг біля Ланьсі (провінція Чжецзян у Східному Китаї).

Печери Ланьсі займають площу понад 3000 кв. метрів, з них понад 500 кв. метрів затоплені водою, їх глибина невідома. Знаходяться гроти неподалік системи печер Лун’ю. Склепіння печер Ланьсі дуже низькі, всередині явно наносний грунт, який принесла річка, що протікає поруч, під час масштабних повеней. Наявність каменів у цих наносних відкладеннях говорить про якусь масштабну подію, щось на кшталт селевого потоку в руслі річки.

Величезне кам’яне склепіння («купол») печер Ланьсі підтримують 15 «стовпів», що формою нагадують риб’ячий хвіст. На кам’яному склепінні, як у печерах Лун’ю, видно явні сліди гірничопрохідної техніки. Сліди машинної обробки дуже рівні, злегка похилі вертикальні позначки довжиною близько 25 см. Такі сліди не залишають долото каменяра. Ручна вибірка такого обсягу породи – титанічна праця. Одна з версій – вироблення вироблялося гірничопрохідницьким комбайном.

Гранд-Каньйон штату Арізона в США

В Аризоні, як і в багатьох інших місцях по всьому світу, повно відпрацьованих гір, біля підніжжя яких лежать залишки видобутої породи. Абсолютно плоскі, обвуглені та відшліфовані промисловим методом стіни зустрічаються всюди, багато з них різали, як ножем по розплавленому каменю.

На фото Гранд-Каньону видно штучне походження деяких гір, оброблених машинним методом, у деяких випадках із застосуванням плавлення (або поки що порода ще не застигла після утворення). Масштаби робіт настільки грандіозні, що вражають.

Сучасні технології не дозволяють нам уявити, як можна обтесати скелі в такому масштабі. Офіційна наука списує це все на чудасії природи. Але ж у легендах багатьох народів йдеться про те, що в далекі часи «боги» обтесували скелі без особливих зусиль. А значить була спеціальна гірничодобувна техніка!?

Шліфовані стіни, сліди плавлення, полірування, циркулярної пили, фрези… «природні» сходи… Якого розміру мають бути машини, щоб залишити такі сліди? Мегамашини!?

Важко уявити існування в давнину машин, здатних різати скелі як пластилін, вантажівки розміром як величезний будинок. Техніка гігантських розмірів явно орудувала на нашій планеті.


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.