С Новым годом!

З Новим 2024 роком Зеленого Дракона!


Шановні читачі!

З наступаючим Новим 2024 роком Зеленого Дракона!

Новий 2024 рік проходитиме під заступництвом Зеленого Дерев’яного Дракона — міфічної істоти, яка асоціюється з мудрістю, силою, знаннями, процвітанням та багатством.

Дракон символізує енергію, міцність та вважається наймогутнішим знаком китайської астрології. На Сході вважають, що 2024 рік Дракона буде одним з найбільш успішних, тому що покровитель поєднує в собі дух Землі і Неба, славиться, як врівноважена, спокійна, але в той же час цілеспрямована і харизматична істота.

Дорогі друзі!

Нехай Новий 2024 рік Дерев’яного Дракона буде щасливішим за попередній, щоб усі наші мрії збулися і щоб життя відновило свої фарби!

Новий рік завжди асоціюється з казкою. Бажаю усім казкового настрою, здоров’я і силу силенну позитивних емоцій! Нехай Новий 2024 рік принесе у ваше життя багато щастя, удачі, міцне здоров’я, любов та Мир!

Нехай рік буде сповнений яскравими барвами, приємними моментами та радісними подіями. Нехай ваші будинки завжди будуть теплі, дні будуть мирні та світлі, а зустрічі – веселі!

Слово «новий» віщує нові надії, очікування, тому бажаю, щоб наступний 2024 виправдав усі ваші надії та мрії! Нехай з вами трапляються дива, а все, про що ви мрієте, справджувалося. Хороших подій у Новому році!

Мирного неба нам усім у Новому 2024 році Зеленого Дракона!

Валентина Житанська


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.