Обо мне

Сайту zhitanska.com — 14 років


20 серпня 2023 року сайту zhitanska.com виповниться 14 років!

Фото моїх подорожей Єгиптом. 1996…. 2021 роки

Домен zhitanska.com був зареєстрований у день мого народження 20.08.2009 року та створено першу версію сайту «Таємниці стародавніх цивілізацій». З того часу сайт працював на різних платформах за технічної підтримки мого сина  — Sergey Zhitansky.

Мій син Сергій на піраміді Хеопса, серпень 2008 року

14 років тому я почала розповідати читачам сайту про існування в минулому на Землі високорозвинених цивілізацій, про міфи і легенди стародавніх народів, про езотеричні вчення та таємні знання, ділитися з читачами теоріями та гіпотезами вчених про будову Всесвіту, історію та майбутнє Землі…

Я та чоловік Сергій в Абу-Сімбел. 30 жовтня 2014 року

Офіційна наука навмисно пропускає великі галузі знань, запровадивши термін «недоречний артефакт» для позначення об’єктів, існування яких неможливе з погляду прийнятої науковою спільнотою хронології еволюції. З цієї причини багато недоречних артефактів не були піддані дослідженням і про них невідомо нічого.

Разом з тим, на територіях Єгипту, Мезоамерики, Лівану, Китаю, Індії, Японії, Європи… є безліч свідчень того, що в глибокій давнині на Землі жили цивілізації, яких за рівнем розвитку знань і технологій можна порівняти з нами, а можливо, і більш високорозвинені. Існування цих цивілізацій у далекому минулому історики не тільки заперечують, а й навіть не розглядають всерйоз.

Я та чоловік Сергій в Абідосі. Осіріон. 9 червня 2016 року

Саме тому у своїх статтях я намагалася розповісти читачам сайту про результати досліджень альтернативних істориків, які можуть дати відповіді щодо призначення багатьох артефактів, технологій зведення мегалітичних пам’яток давнини та періоду їхнього спорудження.

Я та Сергій у Карнакському храмі. Луксор. 27 червня 2015

Технології стародавніх цивілізацій зі спорудження колосальних будівель, переміщення величезних об’єктів та обробки каменю набагато перевершували сучасні. Сліди стародавніх цивілізацій виявлено на всіх континентах Землі: Піраміди ГізиВеликий СфінксОсіріонЧичен-ІцаПаленкеТеотіуаканМачу-ПікчуГеогліфы Наска, ОльянтайтамбоСаксайуаманТіауанакоЙонагуніБаальбек.

Баальбек

Всі ці споруди є свідченнями існування в далекому минулому на Землі цивілізацій, які набагато перевершують нас за рівнем свого розвитку. Можливо, це були лемурійці та атланти. А можливо, нерозгадані людством технології – «сліди» позаземних цивілізацій?

Я в Луксорі. 22 червня 2009 року

За 14 років на сайті zhitanska.com опубліковано понад 930 статей про працивілізації, Стародавній Єгипет, Мезоамерику, Месопотамію, стародавні цивілізації Індії, Китаю, Греції, про народи стародавнього світу; про езотеричні знання, а також 13 фотогалерей моїх подорожей.

Я в Долині царів, 27 червня 2015 року

За період з 01.09.2009 р. до 01.08.2023 р. сайт zhitanska.com відвідало понад 3,7 млн. осіб. По ряду статей сайт впевнено утримує перші позиції в Google, у пошуку, за ключовими словами, понад 100 статей посідають 1-3 позиції.

Я в Стамбулі. 19 серпня 2000 року

Дорогі читачі! Я нескінченно вдячна Вам за інтерес до мого сайту, мені приносить величезну радість той факт, що Ви поділяєте мої захоплення давньою історією нашої цивілізації, берете участь в обговореннях, залишаєте коментарі до статей, пропонуєте ідеї для нових публікацій.

Дорогі читачі! Бажаю Вам усіх видів удачі, миру та процвітання!


Valentina Zhitanskaya

Моё имя Валентина Житанская. Сайт https://zhitanska.com/ создан 20.08.2009. На моём сайте вы найдете: * теории, гипотезы, мнения учёных и эзотериков о строении Вселенной, истории и будущем Земли; * о существование в прошлом на Земле высокоразвитых цивилизаций; * мифы и легенды древних народов; * эзотерические учения и тайные знания. * e-mail для контактов: [email protected]

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.